Mail admin (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Real name
tr: Gerçek isim

en: Cancel
tr: İptal

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Password
tr: Parola

en: Create
tr: Oluştur

en: E-mail address
tr: E-posta adresi

en: Domain
tr: Etki alanı

en: Destination
tr: Hedef

en: Save changes
tr: Değişiklikleri kaydet

en: Administrator
tr: Yönetici

en: New password
tr: Yeni parola
