Mail admin (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Real name
uk: Справжнє ім’я

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Overview
uk: Огляд

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Password
uk: Пароль

en: Create
uk: Створити

en: E-mail address
uk: Адреса електронної пошти

en: Domain
uk: Домен

en: Destination
uk: Місце призначення

en: Save changes
uk: Зберегти зміни

en: Administrator
uk: Адміністратор

en: New password
uk: Новий пароль

en: Domain name
uk: Назва домену

en: Domain aliases
uk: Синоніми доменів

en: Forwards
uk: Переспрямування

en: Create domain
uk: Створити домен

en: %name already exists in the database.
uk: %name вже існує в базі даних.
