Mail admin (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Real name
ur: حقیقی نام

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Overview
ur: جائزہ

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: E-mail address
ur: ای-میل ایڈریس
