Mail Catcher (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Body
am: አካል

en: Type
am: ዓይነት

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Date
am: ቀን

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Mail
am: ደብዳቤ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Recipient
am: ተቀባይ
