Mail Catcher (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Type
ast: Triba

en: Subject
ast: Asuntu

en: Date
ast: Data

en: Settings
ast: Preferencies

en: To
ast: Pa

en: Filter
ast: Filtru

en: Send
ast: Unviar

en: Recipient
ast: Destinatariu
