Mail Catcher (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Type
be: Тып

en: Subject
be: Тэма

en: Date
be: Дата

en: Settings
be: Налады

en: Mail
be: Пошта

en: To
be: Каму

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Send
be: Адаслаць

en: Recipient
be: Адрасат
