Mail Catcher (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Type
bn: টাইপ

en: Subject
bn: বিষয়

en: Date
bn: তারিখ

en: Settings
bn: সেটিংস

en: To
bn: বরাবর

en: Filter
bn: ফিল্টার
