Mail Catcher (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Type
bo: རིགས

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Mail
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Recipient
bo: ལེན་མཁན
