Mail Catcher (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Type
bs: Tip

en: Subject
bs: Naslov

en: Date
bs: Datum

en: Settings
bs: Postavke

en: Send
bs: Pošalji
