Mail Catcher (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Type
ca: Tipus

en: Subject
ca: Assumpte

en: Date
ca: Data

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Mail
ca: Correu

en: To
ca: Per

en: Filter
ca: Filtra

en: Send
ca: Enviar

en: Recipient
ca: Destinatari

en: Recipient e-mail address
ca: Adreça de correu electrònic del destinatari

en: Filter results
ca: Filtra els resultats
