Mail Catcher (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Type
cy: Math

en: Subject
cy: Testun

en: Date
cy: Dyddiad

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: To
cy: I

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Send
cy: Anfon

en: Recipient
cy: Derbynnydd
