Mail Catcher (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Subject
da: Emne

en: Date
da: Dato

en: Settings
da: Indstillinger

en: Mail
da: E-mail

en: To
da: Til

en: Recipient
da: Modtager

en: View table
da: Vis tabel

en: Recipient e-mail address
da: Modtagers e-mail-adresse

en: Filter results
da: Filtrér resultater
