Mail Catcher (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Type
eo: Tipo

en: Subject
eo: Temo

en: Date
eo: Dato

en: Settings
eo: Agordoj

en: Mail
eo: Retpoŝto

en: To
eo: Al

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Send
eo: Sendu

en: Recipient
eo: Ricevonto
