Mail Catcher (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Type
eu: Mota

en: Subject
eu: Gaia

en: Date
eu: Data

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Mail
eu: Posta

en: To
eu: Nori

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Send
eu: Bidali

en: Recipient
eu: Hartzailea
