Mail Catcher (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Type
fi: Tyyppi

en: Subject
fi: Aihe

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Settings
fi: Asetukset

en: Mail
fi: Sähköposti

en: To
fi: Osoitteeseen

en: Filter
fi: Suodatus

en: Send
fi: Lähetä

en: Recipient
fi: Vastaanottaja

en: Recipient e-mail address
fi: Vastaanottajien sähköpostiosoitteet

en: Filter results
fi: Suodata tuloksia
