Mail Catcher (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Type
gl: Tipo

en: Subject
gl: Asunto

en: Date
gl: Data

en: Settings
gl: Axustes

en: Mail
gl: Correo-e

en: To
gl: Para

en: Filter
gl: Filtro

en: Send
gl: Enviar

en: Recipient
gl: Recipiente
