Mail Catcher (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Subject
he: נושא

en: Date
he: תאריך

en: Settings
he: הגדרות

en: Mail
he: מייל

en: To
he: אל

en: Filter
he: סינון

en: Send
he: שלח

en: Recipient
he: נמען

en: Recipient e-mail address
he: דוא"ל של הנמען

en: Filter results
he: סנן תוצאות
