Mail Catcher (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Type
hi: प्रकार

en: Subject
hi: विषय

en: Date
hi: तारीख

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Mail
hi: मेल

en: To
hi: को

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Send
hi: भेजें

en: Recipient
hi: प्राप्तकर्ता
