Mail Catcher (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Type
hu: Típus

en: Subject
hu: Tárgy

en: Date
hu: Dátum

en: Settings
hu: Beállítások

en: Mail
hu: Levél

en: To
hu: Hova

en: Filter
hu: Szűrő

en: Send
hu: Küldés

en: Recipient
hu: Címzett

en: Recipient e-mail address
hu: Címzett e-mai címe

en: Filter results
hu: Találatok szűrése
