Mail Catcher (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Body
id: Isi

en: Type
id: Jenis

en: Subject
id: Judul

en: Date
id: Tanggal

en: Settings
id: Pengaturan

en: Mail
id: Email

en: To
id: Untuk

en: Filter
id: Saring

en: Send
id: Kirim

en: Recipient
id: Penerima
