Mail Catcher (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Type
it: Tipo

en: Subject
it: Oggetto

en: Date
it: Data

en: Settings
it: Impostazioni

en: To
it: A

en: Filter
it: Filtra

en: Send
it: Invia

en: Recipient
it: Destinatario

en: Recipient e-mail address
it: Indirizzo email del destinatario
