Mail Catcher (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Type
jv: Tipe

en: Subject
jv: Subyek

en: Date
jv: Tanggal

en: Settings
jv: Sétingan

en: Mail
jv: Surat

en: To
jv: Marang

en: Filter
jv: Saring

en: Send
jv: Kirim

en: Recipient
jv: Penerima
