Mail Catcher (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Mail
kn: ಮೈಲ್

en: To
kn: ಗೆ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು
