Mail Catcher (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: To
ku: بۆ

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Send
ku: بینێره‌

en: Recipient
ku: وەرگر
