Mail Catcher (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Subject
lt: Tema

en: Date
lt: Data

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Mail
lt: Paštas

en: To
lt: Iki

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Send
lt: Siųsti

en: Recipient
lt: Gavėjas

en: Recipient e-mail address
lt: Gavėjo rl. pašto adresas

en: Filter results
lt: Filtruoti
