Mail Catcher (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Type
ml: തരം

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Mail
ml: മെയിൽ

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: Recipient
ml: സ്വീകർത്താവ്
