Mail Catcher (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Type
mn: Төрөл

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Date
mn: Огноо

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Mail
mn: Шуудан

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Send
mn: Илгээх
