Mail Catcher (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Recipient
my: လက်ခံရရှိသူ
