Mail Catcher (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Date
nl: Datum

en: Settings
nl: Instellingen

en: Mail
nl: E-mail

en: To
nl: Naar

en: Send
nl: Versturen

en: Recipient
nl: Ontvanger

en: Recipient e-mail address
nl: E-mailadres ontvanger

en: Filter results
nl: Filterresultaten
