Mail Catcher (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Subject
nn: Emne

en: Date
nn: Dato

en: Settings
nn: Innstillingar

en: To
nn: Til

en: Filter
nn: Filtrer
