Mail Catcher (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Type
oc: Tipe

en: Subject
oc: Objècte

en: Date
oc: Data

en: Settings
oc: Paramètres

en: Mail
oc: Corrièrs electronic

en: To
oc: A

en: Filter
oc: Filtrar

en: Send
oc: Mandar

en: Recipient
oc: Destinatari
