Mail Catcher (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Type
pl: Typ

en: Subject
pl: Tytuł

en: Date
pl: Data

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Mail
pl: Poczta

en: To
pl: Do

en: Filter
pl: Filtr

en: Send
pl: Wyślij

en: Recipient
pl: Adresat

en: Filter results
pl: Filtruj wyniki
