Mail Catcher (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Type
ro: Tip

en: Subject
ro: Subiect

en: Date
ro: Data

en: Settings
ro: Setări

en: Mail
ro: E-mail

en: To
ro: Către

en: Filter
ro: Filtru

en: Send
ro: Trimite

en: Recipient
ro: Destinatar
