Mail Catcher (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Body
sk: Text

en: Type
sk: Typ

en: Subject
sk: Predmet

en: Date
sk: Dátum

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Mail
sk: Pošta

en: To
sk: Komu

en: Send
sk: Odoslať

en: Recipient
sk: Príjemca

en: E-mail has been sent
sk: E-mail bol poslaný

en: Recipient e-mail address
sk: E-mailová adresa príjemcu
