Mail Catcher (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Type
sl: Tip

en: Subject
sl: Zadeva

en: Date
sl: Datum

en: Settings
sl: Nastavitve

en: To
sl: Za

en: Send
sl: Pošlji
