Mail Catcher (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Type
sq: Lloji

en: Subject
sq: Subjekti

en: Date
sq: Data

en: Settings
sq: Rregullimet

en: To
sq: Për

en: Filter
sq: Filtri

en: Send
sq: Dërgo

en: Recipient
sq: Marrës
