Mail Catcher (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Type
sr: Tип

en: Subject
sr: Предмет

en: Date
sr: Датум

en: Settings
sr: Подешавања

en: Mail
sr: Пошта

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Recipient
sr: Прималац
