Mail Catcher (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Type
sv: Typ

en: Subject
sv: Ämne

en: Date
sv: Datum

en: Settings
sv: Inställningar

en: Mail
sv: E-post

en: To
sv: Till

en: Filter
sv: Filtrera

en: Send
sv: Skicka

en: Recipient
sv: Mottagare

en: Recipient e-mail address
sv: Mottagarens e-postadress

en: Filter results
sv: Filtrera resultat
