Mail Catcher (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Date
th: วันที่

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: To
th: ถึง

en: Send
th: ส่ง

en: Recipient
th: ผู้รับ
