Mail Catcher (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Type
ug: تىپى

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Send
ug: يوللاش

en: Recipient
ug: قوبۇل قىلغۇچى
