Mail Catcher (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Type
uk: Тип

en: Subject
uk: Тема

en: Date
uk: Дата

en: Settings
uk: Налаштування

en: Mail
uk: Пошта

en: To
uk: До

en: Filter
uk: Фільтр

en: Send
uk: Надіслати

en: Recipient
uk: Отримувач

en: View table
uk: Перегляд таблиці

en: Recipient e-mail address
uk: Електронна адреса отримувача

en: Filter results
uk: Фільтрування результатів
