Mail Catcher (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Body
af: Teks

en: Type
af: Tipe

en: Subject
af: Onderwerp

en: Date
af: Datum

en: Settings
af: Verstellings

en: Mail
af: E-pos

en: To
af: Aan

en: Filter
af: Filtreer

en: Send
af: Stuur
