Mail Catcher (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Type
ar: النوع

en: Subject
ar: الموضوع

en: Date
ar: التاريخ

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: To
ar: إلى

en: Filter
ar: انتقاء

en: Send
ar: أرسل

en: Recipient
ar: المتسلم
