Mail Catcher (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Subject
bg: Тема

en: Date
bg: Дата

en: Settings
bg: Настройки

en: Mail
bg: Адрес e-mail

en: To
bg: До

en: Filter
bg: Филтър

en: Send
bg: Изпрати

en: Recipient
bg: Получател
