Mail Catcher (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Body
cs: Text

en: Type
cs: Typ

en: Subject
cs: Předmět

en: Date
cs: Datum

en: Settings
cs: Nastavení

en: Mail
cs: E-mail

en: To
cs: Komu

en: Filter
cs: Filtr

en: Send
cs: Poslat

en: Recipient
cs: Příjemce

en: View table
cs: Zobrazit tabulku

en: Recipient e-mail address
cs: E-mailová adresa příjemce
