Mail Catcher (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Body
de: Textkörper

en: Type
de: Typ

en: Subject
de: Betreff

en: Date
de: Datum

en: Settings
de: Einstellungen

en: Mail
de: E-Mail

en: To
de: An

en: Send
de: Senden

en: Recipient
de: Empfänger

en: E-mail has been sent
de: E-Mail wurde gesendet

en: View table
de: Tabelle anzeigen

en: Recipient e-mail address
de: E-Mail-Adresse des Empfängers

en: Send test mail
de: Test-E-Mail senden

en: Filter results
de: Ergebnisse filtern
