Mail Catcher (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Subject
el: Θέμα

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: To
el: Προς

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Send
el: Αποστολή

en: Recipient
el: Παραλήπτης
