Mail Catcher (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: Type
es: Tipo

en: Subject
es: Asunto

en: Date
es: Fecha

en: Settings
es: Configuración

en: Mail
es: Correo

en: To
es: Para

en: Filter
es: Filtro

en: Send
es: Enviar

en: Recipient
es: Destinatario

en: Recipient e-mail address
es: Correo electrónico del destinatario

en: Filter results
es: Filtrar resultados
