Mail Catcher (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: Subject
et: Teema

en: Date
et: Kuupäev

en: Settings
et: Seaded

en: Mail
et: E-post

en: To
et: Kellele

en: Filter
et: Filtreeri

en: Send
et: Saada

en: Recipient
et: Adressaat

en: Recipient e-mail address
et: Saaja e-posti aadress
