Mail Catcher (7.x-1.0) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Body
fil: Nilalaman

en: Type
fil: Uri

en: Subject
fil: Paksa

en: Date
fil: Petsa

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: To
fil: Para kay

en: Filter
fil: Salain
